2019 yılı gelin saçı modelleri içerisinden kendinize en uygun olanı seçerek, düğününüzde göz kamaştırmaya ne dersiniz?

 

Teknoloji ilerlemeye ve çeşitlenmeye devam ederken gelenekler sadeleşme trendine doğru gidiyor. Özellikle gelinler yapay görüntüden uzaklaştırılıp daha sade ve organik bir görünüme büründürülüyor.

 

Gelin Saçı Modelleri İçin Aksesuar

Bu yıl gelin saçlarının birinci planına, aksesuarlar talip gibi görünüyor. Hatta atkuyruğu ya da saç örgüsü modellerine hareket katmak için zincirler bile kullanılıyor. Zarif ve şık tasarımları ile dikkat çeken bu zincirli aksesuarlar daha çok modern tasarıma sahip gelinliklerle birlikte kullanılıyor.

 

Gelin saçı modellerinde saçlar sadeleşirken saça iliştirilen aksesuarlar daha da büyüyor. Taçlar,  zincirler, çiçekler ve her dönemin vazgeçilmezi inciler saçın modeline göre tercih ediliyor. Saç modelleri içinde düğün konsepti, gelinlik modeli bir de düğün mekanı çok önem taşıyor. Kır düğününde genellikle örgü ve doğal dalgalı saçlar ile minik çiçekler ve kurdeleler tercih edilirken otel ve tarihi mekan konseptinde sıkı topuzlar abartılı taçlar, taşlı aksesuarlar öne çıkıyor.

 

Gelin Saçı Modelleri İçin Sadelik ve Doğallık

Yine bu yılın dar alınlı gelinleri arkaya taranmış, adeta duştan yeni çıkmış görünümünde olan saç modellerini tercih ederken sanki kuaför eli değmemiş atkuyruğu modelleri de 2020 yılının yeni trendleri arasında yerini alıyor. Kurdeleler, sıkça atkuyruğu modellerle birlikte kullanılmaya başlandı. 2020 yılında da beyaz, siyah ve metalik renklerdeki kurdeleler saç örgüsü ve atkuyruğu modellerinde kullanılacak.

 

Gelin Saçı Modelleri İnci Seçimi

Aksesuarların kraliçesi inciler, her gelinlik ve saç modeliyle kombin yapılarak kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca incinin asaleti ve gelin her zaman geçerli bir uyum sergiler. Eskimeyen modadır inci. 2020 yılında da inci, moda olmaya devam ediyor. Dağınık topuz algımızı değiştirecek nitelikte yapılan tepede toplanan dağınık topuzlar eğlenceli saç modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

 

Gelin saçı modeli tercih edilirken konsept ve yüz şeklimizin yanında gelinlik modeli de göz önünde bulundurulmalıdır. Straplez bir gelinlikle dalgalı açık saçlar tercih edilebilirken yüksek yakalı bir gelinlik modeliyle de toplu saç veya atkuyruğu tercih edilebilir.

 

Saçı modellerinin genelinde sadelik ve doğallık ön plana alındığı için saç renklerinin de daha doğal ve tene uyumlu olması önem taşımakla birlikte marjinal gelinlerimiz elbette olacaktır.

 


Siz de düğün organizasyonunuz için profesyonel yardım almak isterseniz FA Organizasyon ile hemen irtibata geçebilirsiniz!

Hemen arayın ► +90 212 212 11 66

Veya web sitemizi ziyaret edin ► http://www.faorganizasyon.com.tr