Düğün organizasyon şirketleri konusunda çalışmalar sürdüren FA Organizasyon, Aslı Hünel farkıyla unutulmaz bir etkinlik gerçekleştirecek!

 

Türk Sanat Müziği sanatçıları alanında başarılı bir isim olan Aslı Hünel ve orkestrasının sahne performanslarıyla gerçekleşecek düğün organizasyon etkinliği 24 Ağustos’ta Kumburgaz Princess Hotel’de düzenlenecek.

 

Orkestra grupları hizmet web sitemizin ‘repertuvar seç’ bölümünden müzikal tarz tercihi yapan çiftimizin talebine uygun ölçüde şarkılar hazırlandı. Geniş repertuvara sahip olan Türk Sanat Müziği sanatçısı Aslı Hünel, sevilen eserleri misafirlere sunacak.

 

Müzik organizasyon çalışmaları da üstlenen markamız, ses & ışık & sahne hizmetleri ile prestijli bir çalışma sunacak.

 

Düğün Organizasyonları Hizmetimiz Hakkında

Mekan seçiminden dekorasyona, birinci sınıf kuaför ve makyözden fotoğraf & video çekimine, A’dan Z’ye bir çok detayla en az sizin kadar titiz bir şekilde ilgileniyoruz. Dilediğiniz takdirde orkestralar veya birbirinden ünlü sanatçılarla anlaşıp, bu özel gününüzü en iyi şekilde hatırlamanız için çalışıyoruz. Ayrıca yüksek kalite ses, sahne ve ışık sistemleriyle de misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanızı sağlıyoruz.