Düğün organizasyon şirketleri konusunda deneyim sahibi olan FA Organizasyon, bir çiftin daha en özel gününe düğün orkestra grupları ile tanıklık edecek!

 

3 Ağustos 2019 tarihinde İstanbul Marriot Hotel’de gerçekleşmesi planan düğün organizasyon etkinliğimiz Artsekro Orkestrası ve Dilek Ay’ın sahne performanslarıyla renkli bir hale gelecek.

 

Geniş repertuvarı ile her tarzdan müziği dinleyenlerin beğenisine sunan Artsekro Orkestrası ve popüler müziğin sevilen ismi Dilek Ay, çiftlerin en mutlu gününde unutulmaz izler bırakacak.

 

Çiftimiz ‘Repertuvarını Seç’ti!

Orkestra grupları web sitemizden repertuvarını seç bölümünü inceleyerek dilediği tarza uygun müzik konsepti oluşturan çiftimiz, seçtiği tarza uygun detayları belirterek özel bir hizmet oluşturulmasını istedi. FA Organizasyon, standart düğün paketlerini bir kenara bırakarak her çifte özel düğün konsepti oluşturma imkanı sağlıyor.

 

Düğün Organizasyon Etkinliklerimiz Hakkında

Mekan seçiminden dekorasyona, birinci sınıf kuaför ve makyözden fotoğraf & video çekimine, A’dan Z’ye bir çok detayla en az sizin kadar titiz bir şekilde ilgileniyoruz. Dilediğiniz takdirde orkestralar veya birbirinden ünlü sanatçılarla anlaşıp, bu özel gününüzü en iyi şekilde hatırlamanız için çalışıyoruz. Ayrıca yüksek kalite ses, sahne ve ışık sistemleriyle de misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanızı sağlıyoruz.