İstanbul düğün organizasyonu konusunda faaliyet gösteren FA Organizasyon, 2019 düğün şarkıları hakkında bilgi verdi!

 

Gelin ve damat için; önem arz eden durumların başında ilk dans gelir. İlk dans ve düğün giriş müzikleri gelin ve damat için tek kelime ile aşk demektir. Bu yüzden ilk dans şarkısı seçimi oldukça önemlidir. Bunun yanında misafirlerin de keyifli vakit geçirmeleri için düğünde yer alacak müzikler trend düğün şarkıları arasından seçilmelidir. Böylece misafirlerinizin keyifli dakikalar geçirmesi halinde düğününüzle ilgili kusursuz bir hatıra notu düşebilirsiniz.

Gelin & damat adaylarımızın “acaba düğünümüzde hangi şarkıya yer versek?” sorusunu detaylandıralım o halde…

 

Türkçe Düğün Giriş Şarkıları (İlk Dans)

Mustafa Ceceli – Hastalıkta Sağlıkta

Hafızalarda yer edecek bir ilk dans şarkısı arayanların elbette aklına gelen ilk isim Mustafa Ceceli olsa gerek… Sevilen sanatçı, inanılmaz duygusal sözleri olan şarkısı “Hastalıkta Sağlıkta” ile çiftleri bir ömür mutluluğa davet ediyor.

 

Mustafa Ceceli – Gül Rengi

“Havasından suyundan aşk damlayan yarim var gül renginde.

Dünyaları verseler kar etmez olmaz ki sen denginde!”

Böylesine güzel sözlerle dünya evine girmek, duygusallığı başka bir boyutta yaşamak olabilir aslında 🙂

 

İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine

Son dönemlerin en romantik şarkılarından birisi olan İrem Derici’nin “Kalbimin Tek Sahibine” duygu yüklü sözleri ile geleceğin nostaljik düğün şarkıları arasında yerini alacak gibi görünüyor.

 

Sezen Aksu – Seyirlik Değil Ömürlük Olsun

Düğün dans şarkıları arasında yıllara meydan okuyan “Seyirlik Değil Ömürlük Olsun” şarkısı ile zaten tek cümle de her şeyi anlatıyor Sezen Aksu…

 

Yabancı Düğün Giriş Şarkıları (İlk Dans)

Düğününde yabancı slow şarkı eşliğinde ilk dansını yapmak isteyen çiftler için birkaç tavsiyemiz olacak.

 

Ed Sheeran – Thinking Out Loud

Ed Sheeran bu şarkıda adeta ilan-ı aşk ediyor. Şarkıda “yaş 70 dahi olsa bir kadının nasıl tutkuyla sevilebileceği anlatılıyor” ve müziğin ritmi sözlerini anlamasanız dahi kalbinize dokunuyor.

 

Ricky Martin – Livin’ La Vida Loca

Hafızalarda yer edinen bir şarkıda Ricky Martin’den geliyor. “Zamanında ne çok dinlerdik be…” dedirten başarılı çalışmasıyla herkese hitap etmeyi başarıyor.

 

Hareketli Trend Düğün Şarkıları

Fatih Bulut – Geceler Haram Oldu

Düğünlerin son dönemlerde en çok eğlendiren şarkısı şüphesiz Fatih Bulut’un “Geceler Haram Oldu” şarkısı… Son dönemde trend olan bu çalışma beğeniyle karşılanıyor.

 

Ömer Faruk Bostan – Erik Dalı

 

Turan Şahin – Ya Ben Anlatamadum

Sadece Karadeniz düğünleri için değil, diğer yörelerden de çokça tercih edilen bu çalışma ile etkinliğinizdeki ivmeyi hızlandırabilirsiniz.

 


FA Organizasyon, düğün organizasyonu alanına yönelik orkestra grupları ile unutulmayacak etkinliklere imza atmaktadır. Daha fazla bilgi edinmeye ne dersiniz?

Hemen arayın, tanışalım ► +90 212 212 11 66

Veya orkestra gruplarımızı inceleyin ► http://orkestragruplari.com