Çeşitli organizasyon çalışmaları ile karşımıza çıkan evlenme teklifi fikirleri, son 10 yılın en revaçta olan konularındandır!

 

Evlilik tekliflerinin orijinal ve şaşırtıcı bir organizasyon içermesi partnerin kendini özel hissetmesini sağlamaktadır. Bu durumdan yaralanan organizasyon firmaları da değişik ve orijinal fikirlerle müşterilerine hizmet sunmak için kolları sıvamış durumda…

 

Aslında oldukça ekonomik tekliflerden çok daha pahalı ve marjinal tekliflere kadar geniş bir fiyat teklif yelpazesi mevcut. 500 TL den başlayıp, istenen fiyata kadar çıkabilen tekliflerden birini seçmek sadece bütçenize bağlı.

 

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta evlenme teklifi fikirleri; özellikle sahil kesiminde yaşayan ya da tatile çıktığında evlenme teklifi yapmak isteyen erkeklerin tercih ettiği bir seçenek. Yatta güzel ve romantik bir akşam yemeği eşliğinde yapılan evlenme teklifi yaklaşık 1000 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Çünkü işin içine lazer gösterisi, limuzin ile transfer ve keman eşlik ediyorsa fiyat haklı olarak artıyor.

 

Sinemada Evlenme Teklifi

Sevgilinizle sinemaya film izlemeye gittiniz. Mısırınızı kolanızı aldınız. Koltuğunuza oturdunuz. Işıklar kapandı reklamlar başlayacak diye beklerken birden sevgiliniz ekranda beliriyor ve size evlenme teklif ediyor. Bu oldukça sürprizli ve unutulmaz bir teklif olmaz mıydı sizce?

 

Sembolik Mekanlarda Evlenme Teklifi

Bir müze gezisine gittiniz. Sessiz ve akustik bir atmosferde karşınıza çıkan bir grup insan elinde bir pankart açıyor ve üzerinde adınızla birlikte “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazıyor. Sevgiliniz önünüzde diz çökmüş yüzüğü parmağınıza takmak için bekliyor.

 

Helikopter turuna çıktınız ve aşağıda kumsalda çiçeklerle yazılmış bir evlenme teklifi görünce şaşırmaz mısınız?

 

Semtinizdeki parkta arkadaşlarınızın yardımıyla hazırlanan, maytaplar ve çiçeklerle yapılan diğerlerine göre basit sayılabilecek bir evlenme teklifi de güzel fikir değil mi? ?

 

Trafikte her zaman en az 5 dakika beklediğiniz kavşakta ışıklı panoda yazan evlenme teklifi sizi hayrete düşürmez miydi? ? Sizin artık o kavşağa her geldiğinizde gülümsemenizi sağlayacak bir sürpriz olmaz mıydı? ?

 

Ya da Abant Gölü’nün etrafında faytonla giderken yağan kar eşliğinde birden patlayan havai fişekler ve lazer gösterisi ile yapılan evlenme teklifi de unutulmaz olur herhalde.

 

Balonda Evlenme Teklifi

En çok tercih edilen evlenme teklifi fikirlerinden biri de Kapadokya‘da balonda yapılan seyahat sırasında evlenme teklifi yapmak. Bu teklifin de içeriğini zenginleştirmek mümkün tabii.

 

Dünyaca Ünlü Şehirlerde Evlenme Teklifi

Bütçeyi biraz daha genişletebilirseniz Paris’te Eyfel Kulesi’nde, New York’ta Empire State binasının seyir terasında, Kremlin Sarayı’nın bahçesinde bile bir evlenme teklifi gerçekleştirmeniz mümkün olabilir.

 

Evlenme teklifi organizasyonunda unutulmaması gereken ilk materyal yüzük olmalı. Güzel ve anlamlı bir teklif yapmanın baş şartı çiftlerin birbirini iyi tanımasıdır. Çok üşüyen bir sevgiliniz varsa evlilik teklifini tutup da Uludağ’ da yapmamalısınız. Ya da sudan korkan bir sevgiliye de yatta yapılan bir evlenme teklifi kabus gibi olacaktır.

 

Aslında bütçesi ne olursa olsun partnerinizi düşünerek ve emek harcayarak gerçekleştirilen her teklif özel ve unutulmaz olacaktır zaten. Önemli olan ne kadar para harcadığınız değil ne kadar emek harcadığınızdır. Zamanı olmayanlar için de biraz para harcamak göze alınması gereken bir bedel olacaktır elbette.

 


Siz de düğün organizasyonlarınız için profesyonel yardım almak isterseniz FA Organizasyon ile hemen irtibata geçebilirsiniz!

Hemen arayın ► +90 212 212 11 66

Veya web sitemizi ziyaret edin ► http://www.faorganizasyon.com.tr