Türkiye’nin organizasyon şirketi olan FA Organizasyon, konsepte uygun düğün organizasyon fikirleri noktasında önemli detayları anlattı!

 

2019-2020 düğün konseptleri ilginç detaylarla karşımıza çıkıyor. Gelinlik modelinden hediyeliklere, makyaj trendlerinden saç aksesuarlarına kadar pek çok düğün fikrini sizlerle paylaşacağız. Hazırsanız, başlıyoruz…

 

Kraliyet Düğünü İçin Organizasyon Fikirleri

Doğduğundan beri bir prenses olarak büyütülen gelin adayları, düğün organizasyon fikirleri yönündeki tercihini kraliyet düğününden yana kullanıyor. Varaklar ve sırmalarla süslü, gelin ve damadın soyadlarının baş harfleriyle süslü monogram baskılı davetiye, ışıltılı, dantelli, kabarık etekli, uzun duvaklı, bol şifon ve tül kullanılan gelinlikler özellikle göz dolduruyor. Ayrıca saçlarda ışıltılı bir taçla süslenen prenses topuzunun altında kullanılan makyajda kullanılan metalik tonlarda dikkat çekiyor. Gelinimize smokin giyerek eşlik eden damadımız ve altın kaplama sofra takımlarının da yerini aldığı ambiyans elbette kraliyet düğünlerini bile kıskandırır. Misafirlerinizin beğeniyle karşılayacağı düğün daveti, havanın müsaitlik durumuna göre bahçe veya terasta gerçekleştirilir.

 

Sonbahar Düğünü İçin Organizasyon Fikirleri

Bohem veya gotik tarzı olan misafirlerimizin düğün organizasyon fikirleri yönündeki tercihi Sonbahar düğünleri oluyor.

 

Kurumuş başaklar, otlar ve çiçeklerin başrolü çektiği bir düğün planlıyorsanız eğer sade ve romantik tasarıma sahip bir gelinlik tam size göre olacaktır. İnci detaylar kullanılacağı gibi Fransız dantelinin kullanıldığı fazlaca kabarık olmayan gelinliğin üzerine alınacak yine dantel bir şal sonbahar gelininin tamamlayıcı aksesuarı olmaya en büyük aday gibi duruyor. Saçlarda buğday başağını görmek isteyen gelinler için gevşek örgülü modelleri öneriyoruz. Ancak örgü istemeyen gelinler her devrin joker modeli olan dağınık topuzu da kullanabilirler. ”Bunların hiç biri bana göre değil zaten benim gelinliğimde inci var.” diyen gelinler saçlarında su dalgası maşayla ve aralara serpiştirilen inci taneleri ile de saç tasarımını yapabilirler. Yokmuş gibi yapılan makyajla sadeliği yakalayabileceğiniz gibi aydınlatılmış tonlarla gerçekleştirilen make up sayesinde soğuk tonları sıcağa çevirebilirsiniz.

 

FA Organizasyon olarak Sonbahar gelinlerinin düğün mekanını seçerken Sonbahar’da yağmurun bolca yağdığını unutmadan, kapalı mekanları ya da hemen kapatılabilen yarı açık mekanları tercih etmeleri noktasında oldukça güzide bir seçenek hazırlıyoruz. Aksi takdirde Sonbahar düğününün konseptini sel götürmesi işten bile değildir.

 

Kış Düğünü İçin Organizasyon Fikirleri

“Kış aylarını çok severim, romantik bir hava oluşturuyor.” diyen misafirlerimize FA Organizasyon olarak kış düğünlerini tavsiye ediyoruz.

 

Kar yağmasa bile yapay bir görüntü oluşturarak mekâna renk katan firmamız, tam bir kış düğünü konsepti hayalinize cevap veriyor. Eğer açık veya yarı açık bir alanda kış düğünü yapmayı planlıyorsanız devasa şemsiyeleri andıran ısıtıcılar kullanmayı unutmayın. Buzdan heykeller ile süslenen masalarda meşale şeklindeki aydınlatmalar ve kahve çekirdekleriyle doldurulmuş minik kavanozlar sayesinde kış konseptini tamamlamak mümkün.

 

Düğün organizasyon fikirlerinize yönelik hayal edilen bütün ayrıntıları unutulmaz dokunuşları ile hayata geçiren FA Organizasyon, konsepte uygun bir format hazırlamaktadır. Tabi burada en ufak ayrıntı dahi gelinin dikkatinden kaçmayacaktır elbette 🙂

 

Gelinlik aksesuarı olarak, Sonbahar gelininin aksine dantel yerine kürk bir etol tercih etmek ise isabetli bir seçim olacaktır. Cıvıl cıvıl bir İlkbahar gelininden farklı olarak daha kalın bir kumaş tercih edilebilir. Kar tanelerinden ilham alan geometrik desenli dantellerle süslenen gelinlikte duvak sonradan çıkarılabilir. Ayakkabı olarak kapalı bir model tercih edilmesi de mantıklı bir seçim olacaktır.

 

Ayrıca geometrik formda tasarlanan heykel şeklindeki pastalarda kullanılan dore veya altın renkli kremalar, kış düğününde davetlilerin içini ısıtmaya yardımcı olacaktır.

 


Sizde konsepte uygun bir organizasyon düşlüyorsanız FA Organizasyon’un kapısını çalabilirsiniz!

Hemen arayın ► +90 212 212 11 66

Veya web sitemizi ziyaret edin ► http://faorganizasyon.com.tr