Son yılların başarılı sanatçılarından Öykü Gürman dünya evine girecek yeni çiftler için FA Organizasyon ekibinin tertiplediği bir düğünde sahne alacak!

 

Öykü Gürman Farkıyla Düğün Organizasyonu!

2007 yılından itibaren yaptığı başarılı çıkışı her geçen gün sürdüren Öykü Gürman, bir yandan albümlerine ve şarkılarına devam ederken diğer yandan da oyunculuğu ve seçkin organizasyonlarda boy göstermesiyle dikkatleri üzerinde topluyor. ‘Oy Beni Vurun Vurun’ şarkısıyla bir kez daha üstü bir performans sergilemesinin yanı sıra ATV’nin sevilen dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’ ile Asiye rolünü başarıyla sergileyen Öykü Gürman bu defa bir FA Organizasyon etkinliği olan görkemli bir düğünde sahne alacak. Deyim yerindeyse FA Organizasyon ve Öykü Gürman farkıyla unutulmaz bir düğün yaşanacak.

 

9 Mart 2019 tarihinde, Nilüfer & Furkan çiftinin düğününde saat 21.00’da başlayacak olan etkinlik için yer olarak Ankara JW Marriot Otel seçildi. Seçkin konukların katılacağı düğün organizasyonunda Öykü Gürman sahne performansıyla değerli konuklara müzik ziyafeti yaşatacak.

 

FA Organizasyon Düğün Organizasyonları

Özel günler içerisinde en önemlilerinden biri olan düğünler, hatırlandıkça sizi o güne götüren en mutlu anlarınızdan biridir. Hatta belki de en mutlu olduğunuz gündür diyebiliriz. Dolayısı ile bir düğün organizasyonunda her şey en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde ele alınmalı ve düğün gününe kadar tüm hazırlıklar bitmelidir. Alanında deneyimli bir düğün organizasyon firmalarından olan FA Organizasyon ekibi yılların vermiş olduğu tecrübeyle düğününüzü baştan sona organize ediyor. Mekân seçimi, fotoğraf çekimi, video çekimi, süslemeler, ses ve ışık organizasyonlarından tutun, makyaj, düğün sunucusu ve sahne alacak ünlü kişilerin seçimine kadar yani deyim yerindeyse bir düğün organizasyonu için A’dan Z’ye her şey ama her şey FA Organizasyon ekibinin uzman ve deneyimli kadrosuyla daha da anlam kazanıyor. Hem de içerisinde birçok ünlünün müzik ziyafeti verdiği ve en iyi performanslarını sergilediği sunumlarla muhteşem bir düğün.

 

1997 yılından itibaren çeyrek asra yakın tecrübesiyle FA Organizasyon gerek yurtta gerek yurt dışında birçok düğün organizasyonuna imza atmış bulunmaktadır. Eğer siz de unutulmaz bir düğün organizasyonu yapmak ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak.

 

İletişim numaralarımız sizler için 7/24 açık durumdadır. Siz değerli gelin & damat adaylarıyla düğününüzü başta sona en mükemmel şekilde organize edelim. Bu zamana kadar organize ettiğimiz tüm etkinliklerimizden aldığımız memnun geri dönüşler bizleri işimizi her zaman en iyi şekilde yapmaya itmektedir.