FA Organizasyon, popüler sanatçı ve orkestra grupları seçeneğiyle düğün organizasyonları, festival organizasyonları, kurumsal etkinlikler gibi pek çok etkinliğe müzikal hizmetler sunmaktadır.

Menajerliğini ve booking satış haklarını üstlendiğimiz zengin sanatçı portföyümüzle talebinize uygun ölçüde öneriler sunarak Türkiye’nin başarılı ve öne çıkan sanatçılarını düşlerinizdeki organizasyonla buluşturuyoruz.

 

Popüler Sanatçı

Albüm ve single olmak üzere müzikal bir kariyeri olan ünlü sanatçılarımız; düğün organizasyonları ile etkinliklere unutulmaz dokunuşlar yapmaktadır.

 

Orkestra Grupları

Başarılı sahne performansıyla halkı eğlendiren orkestra gruplarımız, festival organizasyonlarına güzel izler bırakmaktadır.

orkestragruplari.com iştirakimiz ile müzikal hizmetlerimiz arasında yörelere ve ülkelere özgü ezgilerle müşterinin konsept beklentisi karşılanmaktadır. Türkiye’deki sanatsal etkinlikleri kaliteli bir boyuta getirmek amacıyla nitelikli çalışmalar yürüten FA Organizasyon, bünyesinde barındırdığı orkestra gruplarıyla müzikseverlere unutulmaz bir etkinlik planı organize etmektedir. Caz grupları, klasik gruplar, pop grupları, Türk Sanat Müziği gibi tarza uygun pek çok grup bünyemizde yer almaktadır.

 

Sen Hiç Repertuvarını Seçtin mi?

Bölgelere ve yörelere özgü ezgilerle geniş bir repertuvar hizmeti sunan FA Organizasyon, repertuvarını seç özelliğiyle taleplere özgü hizmetler sunmaktadır.

Repertuvarını seçmek için tıkla


Detaylar için hemen iletişime geçin +90 212 212 11 66

FA Organizasyon web sitesini ziyaret edin  faorganizasyon.com.tr