Düğün organizasyonları ve orkestra grupları alanında yer edinen FA Organizasyon; Serdar Ortaç ve Bülent Serttaş’ı düğün organizasyonunda bir araya getiriyor!

 

‘Bodrum Akşamları’ şarkısıyla hafızalara kazınan ve çeşitli versiyonlarıyla dillerden düşmeyen bir işe imza atan Bülent Serttaş, İlgü ailesinin düğününde sevilen şarkılarını seslendirecek.

 

Geçen yıl ‘Havalı Yarim’ çalışmasıyla Yıldız Tilbe ile bir araya gelen ve dikkatleri üzerine çeken Serdar Ortaç; konser etkinliğiyle Bülent Serttaş’ın ardından sahnedeki yerini alacak.

 

Öte yandan Serdar Ortaç ve Bülent Serttaş ikilisinin ortak projesi olan ‘Haber Gelmiyor Yardan’ isimli şarkının ise etkinlikte seslendirilmesi bekleniyor.

 

Serdar Ortaç konser etkinlikleri ve Bülent Serttaş konser etkinlikleri müzikseverler tarafından ilgi görmeye devam ediyor. FA Organizasyon katkılarıyla 12 Nisan Cumartesi günü Flamingo Düğün Salonu’nda gerçekleşecek düğün organizasyonuyla birlikte dünya evine girmeye hazırlanan İlgü ailesine ise mutluluklar diliyoruz…

 

Düğün Organizasyonları Hizmetimiz Hakkında

Yurt içi ve yurt dışı bazında çalışmalar yürüten kuruluşumuz FA Organizasyon; düğün organizasyonları alanında bir mekânın seçiminden dekorasyonuna kadar A’dan Z’ye pek çok detayı üstlenmektedir. Orkestra grupları veya ünlü sanatçılarla anlaşmalar yapan FA Organizasyon; geniş hizmet ağıyla kuaför ve makyöz hizmeti de vermektedir. Kuaför ve makyöz üzerine çalıştığımız iş ortaklarımız, aynı zamanda ünlü sanatçılarla da çalışmaktadır.